Stratejik Savaş - 3 Kişilik Oyunlar ve 2 Kişilik Oyunlar

Silahlı Oyunlar

Benzer Oyunlar

  • Rafadan Tayfa Düşmanlara Karşı
  • Karşı Karşıya Savaş
  • Silahlı Arena 2
  • Silahlı Arena
  • Karşılıklı Savaş 2


Stratejik Savaş

100 out of 100 4

Dünyanın neresinde olursanız olun kaçınılmayacak tek şey ve değiştirilmeyecek tek olay savaştır. Stratejik savaş alanında köyünüzü yok etmek isteyenler bulunmaktadır. Onlara karşı savunmak zorundasınız. Lakin köyünüzün durumu belli olduğundan dolayı maddi, manevi olarak güçsüz durumdasınız. Güçlenmek içinse bir kaç savaşı kazanmanız gerekiyor. Bu sayede düşmanın çeşitli ekipmanlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca üzerlerinde bulunan altınları alabileceksiniz.
Oyunda en önemli kavramlardan birisi değerli eşyalardır. Altınınız ne kadar çoksa o kadar savaş kulesi üretebilir, asker çıkartabilirsiniz. Kışla yapabilmek ve geliştirmek için maddi desteğe ihtiyacınız olacaktır. Kısacası ordunun başına geçmiş bir komutan olarak tüm yönetmenliği üstleneceğinizden dolayı savaşı kazanmaktan başka alternatifiniz bulunmaktadır.
Oyunu ayrıca online oynayabilirsiniz. Giriş yaparken tercihlerden bu yönde onay vermeniz gerekmektedir. Normal bilgisayara karşı oynadığınızda ise otomatik kayıt sistemi bulunduğundan dolayı oyundan çıksanız dahi kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Gerçekten de savaş adına her şeyi bulacaksınız.

Oynanma Sayısı 3208

REKLAM